Бізнес ERSAĞ

  • Ersag – це турецька корпорація, що складається з 15 компаній, яка стрімко розвивається, виробляючи натуральну, органічну продукцію на основі мильних горіхів
  • Вся продукція органічна, не містить хімічних і синтетичних сполук і добавок, рослинних жирів, ароматизаторів, парабенів, лаурілсульфатів, фосфатів, фтору
  • Ersag – це компанія-виробник з 16-ти річним досвідом роботи у виробництві товарів щоденного використання і має 43 сертифікату міжнародної якості
0
Країн
0
Бюро (складів)
0 +
Продуктів


З жовтня 2019 року ERSAG офіційно відкрита в Україні

ERSAG – це якісна ЕКО продукція на натуральній основі, якою ви зможете користуватися покращуючи своє здоров’я. При цьому вам не потрібно буде переплачувати за якість, оскільки ціни досить демократичні. Вас чекають приголомшливі подарунки і можливість брати участь в акціях компанії.
Відразу після реєстрації в ERSAG у вас  з’явиться знижка 20% на всю продукцію і можливість її підвищити ще на 10%-33%. При реєстрації нового партнера відсоток від його замовлення відразу нараховується вам. Ці бонусні кошти можуть бути використані, як оплата вашого особистого замовлення або нараховані на банківську картку Visa або MasterCard (за вирахуванням податків). Або на розрахунковий рахунок підприємця.

Бизнес ERSAĞ
Каталог ERSAG (відкриється в новому вікні)

Враховуючи, що ERSAG тільки починає працювати на ринку України, наразі дуже слушний час для початку співпраці з потужною та стрімко зростаючою компанією. Це можливість створити постійно зростаючий дохід в ніші ЕКО продукції.
Для консультації з приводу продукції, можливостей бізнесу та реєстрації в компанії зв’язуйтесь зі мною.
Чат для зв’язку зі мною внизу сторінки, праворуч.

Після безкоштовної реєстрації зроби замовлення на суму від 560 гривень і отримуй подарунки!

ПОДАРУНКИ ERSAG В УКРАЇНІ з 16 по 31 травня 2020 року.
За замовлення на 560 грн – 1 подарунок, на 1120 грн – 3 подарунки на вибір:

Бизнес ERSAĞ

Маркетінг-план ERSAG

  • I частина Маркетінг-плана ERSAG
Бизнес ERSAĞ

 

Після того, як у вас в організації з’явився перший Лідер, ваш рівень доходу залежить від кількісті Лідерських гілок вашого першого рівня.
Чим більшій кількості людей ви допоможете досягти кваліфікації Лідер, тім більша винагорода вас буде чекати.

На сьогодні найбільші доходи партнерів ERSAG вимірюються шестизначними місячними прибутками в євро.
В Україні вже декілька партнерів мають чотиризначні доходи в евро і це тільки початок!

Змогли інші, є така можливість і у вас.

  • II частина Маркетінг-плана ERSAG
Бизнес ERSAĞ


Якщо у вас є цілі, а наші цінності – схожі, я допомогу вам зробити перші кроки. Також я зможу бути корисною в вашему сходженні на вершину кар’єрного плану ERSAG. Команда Лідерів, інструменти роботи (командний чат і навчальні вебінари), особиста підтримка та наставництво чекає тих, кому не байдужий ЕКО-тренд, збереження довкілля, здоров’я своих близьких, та великі здобутки через допомогу іншім.

Зв’язуйтесь зі мною – чат внизу сторінки, праворуч.